معرفی 8 استراتژی برتر دستیار هوشمند

استراتژی چیست ؟

ریشه کلمه استراتژی از واژه یونانی ” استراتگوس ” گرفته شده است که به معنای فرماندهی و رهبری است. در جنگهای یونان باستان فرمانده برای سربازان خود برنامه مشخصی را تعریف و تکلیف می‌کرد که با جزئیات دقیق تمام اتفاقات ممکن در جنگ را پیش‌بینی کرده بود و در صورت رخ دادن هر اتفاقی برنامه‌ای از پیش تعیین شده اجرا می‌شد.

یک سرمایه گذار حرفه ای همیشه بازار را دشمن خود می‌پندارد.  برای هر یک از رفتارهای بازار برنامه مشخص و از پیش تعیین شده‌ای دارد. سرمایه گذار این آمادگی را دارد تا بازار هر گونه رفتار غیرقابل پیش‌بینی را از خود نشان دهد.

تمامی این استراتژی های در بستر یک سایت به نام تریدینگ ویو پیاده سازی می شود که تریدر می تواند استراتژی ها و تحلیل های خود را در آن پیاده کند. اما با در دست داشتن دستیار هوشمند usdhunter دیگر نیاز به تحلیل شخصی و کارهایی از قبیل فیلتر نویسی نخواهید داشت و تمام این کارها را دستیار برعهده خواهد داشت.

استراتژی های دستیار هوشمند:

1- نزدیک به ترندلاین نزولی

2- نزدیک به ترند لاین صعودی

3- شکست روند صعودی

4- شکست روند نزولی

5- تایید 618 فیبوناچی

6- نزدیکی به فیبوناچی 618

7- پول بک

8- پول بک کلوز

در گذشته برای مثال، رسم فیبوناچی باید در تمام ارزها به صورت دستی انجام می شد. حال با این دستیار در تمام ارز ها و در تمام تایم فریم ها، دقیق ترین فیبوناچی ها را خواهیم داشت و سیگنال برخورد به مهم ترین سطح فیبوناچی را نیز دریافت خواهیم کرد.

استراتژی های دستیار هوشمند ما مدام در حال به روزرسانی می باشد.

این دستیار از نظر تعداد و استراتژی و دقت در سیگنال دهی همه تریدرها در هر سطحی بتوانند از این دستیار استفاده نمایند.

strategy
× چطور میتوانیم به شما کمک کنیم؟